Naši školu navštívili atletičtí reprezentanti

Mimořádnou besedu absolvovali naši žáci a žákyně sportovních tříd. V rámci závodu „Opavská míle“ je navštívila šestice atletických reprezentantů České republiky.

Mladým sportovcům se představili běžci středních a dlouhých tratí Vendula Hluchá, Hakim Saleh, Lukáš Hodboď, Jan Friš, Damián Vích a Jan Sýkora. Přestože ještě mladí věkem, tak už naši vlast reprezentovali na světových a evropských šampionátech. Vybojovali navíc nespočet medailí na republikových mistrovstvích a nasbírali početnou sbírku tuzemských mistrovských titulů. Ve venkovním sportovním areálu tak mohli vyprávět o svých sportovních začátcích, velkých soutěžích a svých vítězstvích. Beseda měla velký úspěch u všech našich žáků, kteří zahltili přítomnou šestici reprezentantů různými dotazy.

beseda s atlety