Loading color scheme

Medailový úspěch v Poháru rozhlasu

Stříbrnou a bronzovou medaili přivezli z finálového klání Poháru rozhlasu naši mladí atleti. Republikové finále se konalo v Uherském Hradišti a patronkami 52. ročníku byly olympioničky Diana Mezuliáníková a Kristiina Mäki.

Nejlepšího výsledku dosáhlo družstvo starších žáků, které obsadilo stříbrnou příčku. Druhé místo pod vedením Davida Bednáře vybojovali: Aleš Včelka, Štěpán Bednář, Alex Blahut, Matěj Borunský, Jakub Šoltys, Matěj Štencel, Adam Gross, Jonáš Podlovský, Leon Sosna a Patrik Brigula. Bronzové medaile pod trenérským vedením pana ředitele Jana Škrabala získalo družstvo mladších žákyň ve složení: Emma Zajícová, Ella Bartošová, Bára Andrlová, Kateřina Vladařová, Aneta Onderková, Beáta Živníčková, Marie Mlýnková, Anna Bednářová, Sofie Racko a Karin Kalavská. Těsně pod medailovými stupni na čtvrté příčce skončilo družstvo mladších žáků pod vedením Jaromíra Korbela ve složení: Štěpán Holas, Jonáš Vincker, Max Kavecký, Filip Holuša, Tobias Hladký, Václav Slanina, Ondřej Gallo, Viktor Bureš, Vítek Bouchala a Bartoloměj Valtr. Čtvrté místo obsadilo pod vedením Petra Mičky družstvo starších žákyň v sestavě: Laura Burešová, Karolína Cetlová, Tereza Svobodová, Julie Bradáčová, Klaudie Esslerová, Markéta Janků, Pavlína Bradnová, Kateřina Pavlíčková, Anna Kratinová a Martina Janků.

Pohar rozhlasu