Loading color scheme

Medailové úspěchy na zimním duatlonu

Medailovými výsledky se prezentovali v horském prostředí Pradědu naši mladí sportovci. V rámci mezinárodního mistrovství ČR v zimním triatlonu se v Jeseníkách u Kurzovní chaty zúčastnili závodu mládeže v zimním duatlonu.

Zajímavá trať se skládala z běhu 0,5 km, poté 3 km běhu na lyžích a závěrečném běhu v délce 1 km. V kategorii starších žáků zvítězil Matěj Štencel před Matějem Borunským, třetí doběhl Aleš Včelka. Soutěž dívek opanovala Martina Janků před Annou Kratinovou a Karolínou Cetlovou. U mladších dívek se nejvíce dařilo Lily Anně Foltysové. Kromě účasti v závodech se naše škola také podílela na organizování závodů. A jak byl spokojený hlavní pořadatel Triatlon Team Opava? Čtěte dále.

Vážený pane Škrabale, Za Triatlon Team Opava si dovoluji poděkovat vaší škole, vám a dalším trenérům za podporu při pořádání 8. ročníku závodu Jesenický zimní triatlon, MČR, MSR, který se uskutečnil 5. 3. 2022 v lokalitě Karlova Studánka – Praděd. Díky Vaší podpoře jsme byli schopni zajistit závod v zimním triatlonu na vysoké mezinárodní úrovni k plné spokojenosti zúčastněných závodníků, pořadatelů i sportovní veřejnosti. Letošního ročníku, pořádaném triatlonovým klubem Triatlon Team Opava, se zúčastnila stovka závodníků z Čech, Slovenska, Portugalska, Španělska a Polska a zaznamenali jsme pouze kladné ohlasy na úroveň a průběh závodu. Velmi si vážíme Vaší laskavosti a vstřícnosti. Budeme rádi, pokud se rozhodnete podpořit náš pořadatelský tým při dalších závodech. Děkujeme za podporu triatlonu a sportu v našem regionu