Loading color scheme

Čtyři zlaté medaile přespolních běžců

Výrazným způsobem ovládli okresní finále přespolního běhu základních škol naši mladí atleti. Ve všech čtyřech věkových kategoriích druhého stupně nenašli v soutěži družstev přemožitele a vybojovali čtyři zlaté medaile.

Kategorii mladších žákyň vyhrálo družstvo v sestavě Marie Mlýnková, Sofie Gebauerová, Veronika Hrbáčová, Lucie Kleinová, Adéla Široká a Laura Seehofová. Mezi mladšími žáky vyhrálo družstvo ve složení Tomáš Jasník, Bruno Kern, Kryštof Kern, Jakub Kotzian, Vít Bouchala a Vojtěch Jasoněk. Kategorii starších žákyň ovládlo družstvo v sestavě Julie Esslerová, Klára Paličková, Eliška Borunská, Anna Bednářová, Ella Bartošová a Aneta Chalupová. Mezi staršími žáky zvítězilo družstvo ve složení Jakub Jiří Urbanec, Jonáš Vincker, Václav Slanina, Štěpán Holas, Jakub Kokoř a Ondřej Hazucha. Naši přespolní běžci dokázali v náročných klimatických podmínkách zvládnout nástrahy těžkého terénu v okolí Stříbrného jezera a připsali si další sportovní úspěch letošního školního roku. Blahopřejeme a hodně úspěchů v krajském finále.

přespolní běh OF mladší žáci 2022přespolní běh OF mladší žákyně 2022přespolní běh OF starší žáci 2022přespolní běh OF starší žákyně 2022