Loading color scheme

Nový film Zapomenutá generace na filmové festivalu

Nový dokumentární snímek našich mladých filmařů mediálního kroužku byl zařazen do celostátní přehlídky filmového festivalu dětí a mládeže v Praze. Film Zapomenutá generace sleduje krok za krokem tři roky pandemie Covid-19 na škole.

Celý film dělali kluci a holky z letošní 4. A a 4. C. Jak snímek dopadne, se dozvíme 12. listopadu, kdy se uskuteční slavnostní FestDen 6. ročníku filmového festivalu. Pokud byste chtěli naše filmaře v diváckém hlasování podpořit, můžete film zhlédnout a hlasovat pro něj na tomto odkazu: https://www.prazskyfilmovykufr.cz/filmy/2022/dokument-a-reportaz (Zapomenutá generace – dole na stránce). Hlasování trvá do 23. října.

Můžete mu dát hlas i z více PC, mobilů nebo tabletu. Našim mladým filmařům z naší školy by to udělalo určitě velkou radost.