Zlatý hattrick přespolních běžců

Pro tři první místa a jedno druhé si doběhli v krajském finále v přespolním běhu žáci a žákyně druhého stupně. První zlatou medaili vybojovalo družstvo mladších žáků v sestavě Tomáš Jasník, Kryštof Kern, Jakub Kotzian, Patrik Šisler, Vojtěch Jasoněk a Martin Ivanič.

Pro druhý zlatý triumf si doběhl výběr starších žákyň ve složení Emma Zajícová, Ella Bartošová, Aneta Chalupová, Julie Esslerová, Klára Paličková a Mariana Zíková. Třetí zlatý pohár získalo družstvo starších žáků v sestavě Jakub Jiří Urbanec, Jonáš Vincker, Václav Slanina, Štěpán Holas, Jakub Kokoř a Jáchym Šejda. Na stupně vítězů se také prosadil tým mladších žákyň, který ve složení Marie Mlýnková, Barbora Klepáčková, Veronika Hrbáčová, Lucie Kleinová, Adéla Široká a Adéla Lebedová, skončil na druhé příčce.

KF přespolní běh ml. žáciKF přespolní běh ml. žákyněKF přespolní běh starší žáciKF přespolní běh starší žákyně