Loading color scheme

„Cesta za světýlkem“ měla velký úspěch

Parádní akci pro nejmenší holky a kluky zorganizovala naše školní družina. Pro družinové děti připravila zábavné odpoledne a večer s názvem „Cesta za světýlkem.“ Téměř sto přihlášených dětí nejprve v družině soutěžilo a tvořilo, aby si pak v podvečer spolu se svými rodiči rozsvítili svíčky a lampióny.

Následně se všichni přesunuli do parku Střední zemědělské školy, kde pro ně byla připravena tajemná cesta plná pohádkových úkolů. Účastníci se tak mohli projít po vlkodlačích schodech, sbírali baziliščí zuby nebo hledali ztracená souhvězdí. Na konci cesty pak doufali, že je za jejich snažení odmění Kouzelný pařez. Celkem si naši cestu za světýlkem vyzkoušelo téměř 250 lidí.

Cesta za světýlkem 1Cesta za světýlkem 2Cesta za světýlkem 3