Úspěch v mezinárodní i regionální dětské výtvarné soutěži.

Výtvarné práce našich žáků zaslané do mezinárodní dětské výtvarné soutěže Zawsze zielono, zawsze niebiesko, kterou pořádá Galerie a středisko dětského výtvarného projevu v Polské Toruni, úspěšně reprezentovaly nejen naši školu, ale i Českou republiku.

Žákyně p. uč. Ivany Sýkorové Simona Radková, 9.B, získala za svou výtvarnou práci medaili a cenu/nejvyšší ocenění/ ve své věkové kategorii. Čestné uznání získali ve svých věkových kategoriích žáci p. učitelky Žanety Kernové Zuzana Bohdanová, Matěj Galusik a p. učitelky Ivany Sýkorové Veronika Lichnovská, Gabriela Dopirjaková, Barbora Markosová, Zuzana Sklenářová, Natálie Bejdáková, Natálie Ondráčková, Tereza Šopáková, Jakub Lazecký, Jakub Kokoř, Richard Konopp, Jonáš Gužiak.

Úspěšná byla na regionální soutěži pořádané Střední školou průmyslovou a uměleckou školou Opava i Olivia Diaz, 6.B, která získala 2. místo ve výtvarné soutěži Kreslím, kreslíš, kreslíme, v kategorii 4.-6. třída.

Všem úspěšným gratulujeme!!!

Cenamedaile S. Radkoví1024 1SIMONA RADKOVA lat 14 Opawa CZECHY 800x568