Loading color scheme

Návštěva Senátu se vydařila

Po návštěvě u primátora města Opavy, hejtmana Moravskoslezského kraje a ministra školství se filmaři mediálního kroužku dočkali i ocenění od senátora Herberta Pavery, který v horní komoře Parlamentu zastupuje oblast Opavsko – Hlučínsko – Vítkovsko.

Skupinu z Englišky, kterou vedl ředitel Jan Škrabal a filmový lektor Drahomír Streit, provedl všemi senátními prostorami, přiblížil jim historii místa a představil je kolegům. Nakonec školní delegaci z Opavy pozval ještě do restaurace Senátu na společný oběd. Možnost obědvat s předsedou Senátu a dalšími přítomnými politiky byl pro kluky a holky nový zážitek. Není divu, že se výlet do Prahy stal pro „partu z Englišky“ událostí, na kterou jen tak nezapomenou.

filmaři se senátorem Herbertem Paverou