Loading color scheme

Třeťáci si užili pirátskou školu

Krásných pět slunečných dní prožili první červnový týden v oblasti Rešovských vodopádů žáci a žákyně 3. A. Letošní škola v přírodě byla zaměřena na rozvoj vědomostí, dovedností, fyzické kondice a sociálních kontaktů formou veselé „Školy pirátů“.

Pod vedením zkušených pedagogů Dany Jarošové a Drahomíra Streita absolvovali třeťáci nejrůznější aktivity. K těm nejoblíbenějším patřily Ostrov pirátů, Paměti staré chobotnice, Hledání zásob, Pirátská flotila, Cesta podpalubím nebo Pirátská stezka cestou necestou. Každý den si navíc děti užily krytý bazén, kde rozvíjely svoje plavecké schopnosti. Během pobytu také navštívila naše omladina čarovnou oblast Rešovských vodopádů a absolvovala prohlídku hradu Slovinec. Parádní týden završili naši třeťáci na pirátském jarmarku. Tak zase příští rok!

Video

skola v prirode