Loading color scheme

BRUNO VÍTEK USPĚL V KRAJSKÉM KOLE LOGICKÉ OLYMPIÁDY.

Logická olympiáda je soutěž pořádaná Mensou České republiky. Soutěž je založena na logických úlohách, jejichž řešení vyžaduje samostatný a kreativní přístup; naučené školní znalosti nerozhodují o řešeních zadaných úloh.

Počet registrovaných žáků do počátečních kol v roce 2023 byl 101295 z 3986 škol.

Dne 3. listopadu 2023 proběhlo krajské kolo logické olympiády v Ostravě. V kategorii A (3.-5. ročník ZŠ) zvítězil žák naší školy Bruno Vítek (5. A), 16. místo obsadil Kryštof Bednář (4. B), 33. příčku Rozálie Glossová (4. A). Děkujeme žákům za reprezentaci školy, p. učitelkám za jejich přípravu. V kategori B (6.-9. ročník) jsme měli jediného zástupce Filipa Holeše (8. A), který se umístil na 23. místě.

Brunovi držíme palce do finále, které proběhne v pondělí 4. prosince 2023 v Poslanecké sněmovně v Praze.

logická olympiáda1logická olympiáda2logická olympiáda3